Extol Craft 402315

Typ akumulátora
NiCd
Príklepové vŕtanie
Spätný chod

aku vŕtačka • kvalitné náradie • pohodlné držanie vďaka pogumovanej rukoväti • kapacita 1300 mAh • regulácia otáčok • zvládne drevo, kov aj murivo • priemer vrtáka 0,8-10 mm • 2 rýchlostné stupne Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v REMAB - Obchod pre stolársku a remeselnícku výrobu

• som spokojny
  • , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

2 x akumulátor , vrtáky a bity v kufríku

• , zakúpené v ABCnáradie

• Kvalita a rozumná cena

• 2 batérie, jedna batéria dokáže prevŕtať až dve diery, potom sa vybije. Takže dokopy s oboma batériami dokážete robiť cca 5 minút a môžte ich potom každú 5 hodín nabíjať užasne.

Ľudia, ak nechcete prísť o nervy tento výrobok nekupujte. Batérie totálny šuvix.

• Batéria dokáže priskrutkovať 15 samoreziek viac nevydrzi, potom môžte daľšich 5 hodín nabijat.
    • batérie sa samovoľne vybijaju, mal som ich v kufri nabije na 100% po mesiaci, ked som ich isiel pouziť zašrobovali 5 šrobov do dreva.

baterkač je tak dobrý pre deti na pieskovisko

• , zakúpené v HEJ.sk

Splnil moje ocakavania

• , zakúpené v TPD.sk

• Kufrík zo zákl.príslušenstvom
    • Dve batérie, aj výdrž batérie
    • Nabíjačka batérie mala LED diódy nabíjania
    • Dostatočná sila skrutkovania
    • Plynulý rozbeh skrutkovania aj vŕtania
    • Pravý aj ľavý chod
    • Dobre sa drží
    • LED diódy počas nabíjania a to aj po 5.hodinách neukazovali, že je batéria nabitá.

Rozhodoval som sa na základe predošlých recenzií

• , zakúpené v NIKOSK

• Robil som s ňou asi 4 hod, praktická celkom ľahko sa s ňou pracovalo.
    • pri vrtaní do tvrdeho materiálu sa dost rýchlo vybila baterka

Pre občastné prace v domacnosti odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• Robí to čo má a robí to dobre !
    • 2 Baterky
    • Dobrá výdrž

Pracuje tak ako som očakával.Môžem doporučiť !

• hmotnosť
    • dve batérie
    • praktický kufor so 6 bitmi, 6 vrtákmi a nabíjačkou
    • nabíjanie - 3-5 hodín
    • nabíjanie - nemá indikáciu nabitia

Tento produkt som si vybral kvôli nízkej cene a dobrému hodnoteniu. S prevedením som veľmi spokojný. Nevýhodou je jedine nabíjanie ktoré, však nieje až tak podstatné ak nieje vŕtačka používaná denne. Vŕtačka je ľahká a dobre sadne do ruky. Pracovný bod je osvetlený LED diódou. Vŕtačka je dodávaná s kufrom v ktorom je nadstavec na bity, 6 bitov, 6 vrtákov. Vŕtačku odporúčam domácim majstrom, ktorý ju budú používať občasne. Spoľahlivosť zatiaľ neviem posúdiť.