Makita 6271 DWPET9

25 mm
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Dostal som presne to čo som očakával, kvalitné a vynikajúce pracovné náradie.
    • Nedá sa nič vytknúť.

Chcel som už konečne vlastniť kvalitné značkové náradie a navyše za vynikajúcu cenu. Spracovanie 1. Držanie a práca s ním 1. Batéria a jej výdrž 1. Bonusom je dodané kvalitné príslušenstvo.

• ako hobby super i na drobne profesionalne prace
    • ziadne

odporucam inym

• , zakúpené v Profinaradie

• Aku vrtačka sa zdá byť celkom fajn
    • hmotnosť je prijateľna takže velke plus.
    • očakával som od vybavenia trošku viac
    • prevedenie kufrika je trošku nie najlepšie
    • ak vypadnu nadstavce a ostanu zachytene v kufriku je problem to vybrať
    • kufrik sám os ebe je dosť ťažký
    • baterky sa mi zdaju nabíjať krátko - možno len moje zdanie.

pre take domace práce kde sa nekladu velke naroky na vybavenie a doplnky sa táto sada celkom hodi.Ako profi aku vrtačka no čas ukaže aka je.

Napätie
Max. priemer vŕtania do dreva
25 mm
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm

Vŕtací skrutkovač s 12V Ni-Cd akumulátormi, aretácia vretena, dvojstupňová kovová prevodovka, nastaviteľný krútiaci moment až 30Nm, motorová brzda v kufríku s dvomi akumulátormi, nabíjačkou a príslušenstvom

• Aretácia vretena na jednoručné ovládanie skľučovadla
  • Prachotesná dvojstupňová planétová prevodovka s kovovými ozubenými kolesami
  • Krútiaci moment nastaviteľný v 16 stupňoch s dvoma stupňami vŕtania
  • Elektronika a motorová brzda na presné skrutkovanie
  • Nešmykľavá rukoväť s gumovou vložkou
  • V kufríku s druhým akumulátorom a nabíjačkou a bohatým príslušenstvom

Dodávané príslušenstvo:

• prepravný kufrík s príslušenstvom
  • 2 x akumulátor PA12
  • nabíjačka
  • rýchloupínacie skľučovadlo

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Dostal som presne to čo som očakával, kvalitné a vynikajúce pracovné náradie.
    • Nedá sa nič vytknúť.

• ako hobby super i na drobne profesionalne prace
    • ziadne

odporucam inym

• , zakúpené v Profinaradie

• Aku vrtačka sa zdá byť celkom fajn
    • hmotnosť je prijateľna takže velke plus.
    • očakával som od vybavenia trošku viac
    • prevedenie kufrika je trošku nie najlepšie
    • ak vypadnu nadstavce a ostanu zachytene v kufriku je problem to vybrať
    • kufrik sám os ebe je dosť ťažký
    • baterky sa mi zdaju nabíjať krátko - možno len moje zdanie.