Makita 6271DWPE

60 min
Kapacita akumulátora
1.3 Ah

• , zakúpené v Extranaradie.sk

• Vyberal som si podľa značky(mám tej značky aj vrtarie kladivo)
    • Vybral som si preto ,že ju potrebujem a má dve batérie a je ľahká

Odporúčam si tento produkt zaobstárať.

• , zakúpené v TorriaCars.sk

Doba nabíjania
60 min
Kapacita akumulátora
1.3 Ah

Aretácia vretena na jednoduché ovládanie skľučovadla

Prachotesná dvojstupňová planétová prevodovka s kovovými ozubenými kolesami

Krútiaci moment nastaviteľný v 16-tich stupňoch s dvoma stupňami vŕtania

Elektronika a motorová brzda na presné skrutkovanie

Nešmykľavá rukoväť s gumovou vložkou

Dodáva sa v kufríku s druhým akumulátorom a nabíjačkou

Elektronika

Rozsah dodávky 2 ks akumulátor 12 V/1,3 Ah Nicd

Nabíjačka 1 ks skrutkovací hrot

Prepravný kufrík

• , zakúpené v Extranaradie.sk

• Vyberal som si podľa značky(mám tej značky aj vrtarie kladivo)
    • Vybral som si preto ,že ju potrebujem a má dve batérie a je ľahká

Odporúčam si tento produkt zaobstárať.

• , zakúpené v TorriaCars.sk

• doba doručenia
    • kvalita

Odporúčam

• šikovná
    • batérie vydržia dlhú dobu
    • chýba svetlo
    • druhý krát by som riešil asi li-on baterie

Vo viacerých prípadoch by som uvítal led svetlo. Ale je to spoľahlivá mašina mám ju 3 roky používam ju tak 2-3 do týždna,zatiaľ ma nikdy nesklamala so spokojný

• Super všetko funguje ako má

nič

• nic

lebo makita

• , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

Odporučam produkt aj ostatným.

• - prepínač rýchlosti
    • - výdrž batérie
    • - 2ks batérie
    • - praktický kufrík
    • - nič

Potreboval som aku skrutkovač na domáce použitie a tento produkt splnil všetky moje požiadavky. Vždy keď sa jedna batéria vybije pri práci, hneď ju dám nabiť aby neostala ležať vybitá. Tým pádom sa kapacita batérie neznižuje.
    Má praktický bočný úchyt na dlhý bit. Kufrík je pevný a praktický, uzamikanie kufíka s kovovými sponami, nehrozí zlomenie.

• , zakúpené v Profinaradie

Poznám tieto produkty a som s nimi spokojný

• , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

• Kvalita
    • Výkon
    • Parametre
    • Príslušenstvo
    • Kapacita batérie by mohla byť väčšia
    • Váha (v istých prípadoch je to zas výhoda)
    • Osvetlovacia dioda by padla vhod...

Ja som spokojný. Zatiaľ nemôžem nič zlé povedať. Doťahoval a povoľoval som s ňou už asi všetko možné a zatiaľ super. Chválim krútiaci moment, po úplnom dotiahnutí som už nebol schopný ručne dotiahnuť, dobre si poradila aj s tvrdým drevom. Zatiaľ som vŕtal len do dreva a tiež sa osvedčila, uvidíme ako jej to pôjde s kovmi ale to už záleží dosť od vrtákov...

Čo sa týka batérie tak vydržala 2 dni všetkého možného no aj tak by väčšia kapacita nebola na škodu, no to by bola už aj väčšia hmotnosť (problém NiCd). Nabíja celkom rýchlo (do 40 min.).
    Chcem upozorniť na rozdielnosť batérie a jej vlastnosti oproti Litiovým, odporúčam naštudovať si nejaké informácie ohľadom vybíjania, nabíjania, uskladnenia týchto (NiCd) batérií a podľa toho sa správať, predĺžite tak životnosť batérií a tým predídete nepríjemnostiam spojenými s nesprávnym používaním NiCd.