Makita 6281DWAE

25 mm
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm

• , zakúpené v Profinaradie

Je to to co sme potrebovali, ma vyhodu pouzitia kdekolvek.

• Výborný pomocník s kvalitnými batériami

Všetko naradie používam od značky makita a som s týmto náradím veľmi spokojný.

• Výborná, spoľahlivá.

Max. priemer vŕtania do dreva
25 mm
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm

Akumulátorový vŕtací skrutkovač s kompaktným dizajnom

Aretácia vretena na jednoručné ovládanie skľučovadla

Prachotesná dvojstupňová planétová prevodovka s kovovými ozubenými kolesami

Krútiaci moment nastaviteľný v 16 stupňoch s dvoma stupňami vŕtania

Elektronika a motorová brzda na presné skrutkovanie

Nešmykľavá rukoväť s gumovou tlmiacou vložkou

Dodáva s dvoma akumulátormi a nabíjačkou v prepravnom kufríku

Technické parametre

Chod doprava/doľava

Brzda motora

Nastavenie krútiaceho momentu

• , zakúpené v Profinaradie

Je to to co sme potrebovali, ma vyhodu pouzitia kdekolvek.

• Výborný pomocník s kvalitnými batériami

Všetko naradie používam od značky makita a som s týmto náradím veľmi spokojný.

• Výborná, spoľahlivá.

ODPORÚČAM

• , zakúpené v Profinaradie

• kvalita za rozumnu cenu
    • Zatial šlape tak nemam žiadne výhrady.

Makita je skratka Makita.Neni čo dodat.

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

produkt sa mi pacil a na moju pracu je tak akurat,tiez dobra cena.

• , zakúpené v NIKOSK

• vykon, kvalita,vydrz baterie

celkova spokojnost

• , zakúpené v Profinaradie

Mám to čo som potreboval

• , zakúpené v repo.sk

• rozmer, hmotnost, vykon
    • Prevodovka niekdy rapka a nezapadne dobre pri rychlom prepinani medzi 1 a 2 samozrejme s vypnutym motorom. V pripade poskodenia sa ale jedna o lacne opravitelnu poruchu aj po zaruke.

maly a lahky vykonny akuskrutkovac za akceptovatelnu cenu.