Makita DHP458RF3J

Doba nabíjania
22 min

Silny stroj

• , zakúpené v hobys.sk

Hľadal som niečo výkonné a kvalitné a tento produkt splnil moje očakávanie. Možno je trošku ťažší oko iné, ale asi je to primerané práve tomu výkonu. Vzhľadom ku krútiacemu momentu, oceňujem aj prídavnú bočnú rukoväť

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Spätný chod
Doba nabíjania
22 min

Aku príklepový vŕtací skrutkovač MAKITA DHP458RF3J

Jednoduché vŕtanie a skrutkovanie s 18 V príklepovým aku skrutkovačom Makita DHP458RF3J.

Príklepové vŕtanie, alebo skrutkovanie

Lítium-iónový akumulátor 3x 3,0 Ah

Dvojstupňová planétová prevodovka s jemnou reguláciou otáčok

Kovové jednodielne rýchloupínacie skľučovadlo

LED osvetlenie pracovnej plochy s funkciou dosvitu

Možnosť nastavenia uťahovacieho momentu v 16tich stupňoch (1-10Nm)

Nešmykľavá rukoväť s gumovou vložkou

Technické parametre :

Hĺbkový doraz 122576-8

Bočná rukoväť 126131-8

Háčik 346317-0

Držiak bitov 452947-8 2 ks bit č. 2 784637-8

• Ostatné batérie pre stroje Makita sú na to vhodné! !!
    • Batérie nie sú súčasťou balenia, je potrebné ich zakúpiť samostatne!

Už dlho som po ňom túžil, skvelé!!!!

• Profesionálny materiál so spoľahlivým servisným zázemím!

Značka a kvalita!

• Jediné, čo mi chýbalo, bola vložka do kufra, ktorú som ešte stále nedostala!

Samotný stroj je veľmi dobrý!

Silny stroj

• , zakúpené v hobys.sk

• Vyhoda su otacky najmensie si lahko poradia aj z vecsimi vrtakmi,vysie zase aj z mensimi vrtacikmi,3 baterie,rucka pre mna velmi potrebne kvoli krutaku:),aj vydrz baterii je dobra.
    • vaha je to trochu pri dlhsiom pouzivani poznat,cena mohla byt nizsia.

Ale v konecnom dosledku som nadmieru spokojny predtym som mal velmi ospevovanu znacku milwaukee a vysledok bol taky ze som vrtal 4 diery 6,8mm do 20mm plechu a baterie klesli na polovicu takze momentalne je to tak ako to ma byt.

• Mimoriadne silný stroj (treba si dávať pozor na ruky aby nevykrútilo, poprípade baterku nerozbilo) :)
    • kovová upínacia hlava priamo od Makity
    • tri baterky v tej cene
    • sila si berie daň vo výdrži baterky a váhe ale to treba rešpektovať.

Mám ju už vyše dvoch rokov- ide bez chyby, (už pár krát aj popadala z nejakej troj metrovej výšky)
    na bežné používanie by som ju nekupoval- je ťažká do ruky.
    mám na ňu urobené nadstavce na gola sadu a 12 x 200 mm Hold šróby ( šesť hran) nie je problém krútiť do smrekového dreva bez predvŕtania.
    tiež nie je problém s vŕtaním do kovu 13 mm.
    Výhoda troch bateriek , ktoré pasujú na ďalších 130 výrobkov od Makity.
    Proste Makita....

• som velmi spokojny mozem odporucit baterky drzia mam ho uz rok je sylny ale na drobne prace tasky da sa vsak dokupit aj lacksi na tie iste baterky makita ma na 18 v velky vyber strojov
    • pridavna rukovet je dlha a nespratna a musi sa odobrat ked sa sklada do kufra svetlo slabo osvetluje prac plochu

za tie peniaze 3x baterka kufor a sylny srobovak je to super mam viac strojov makita som nadmieru spokojny

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Silná