Najnovšie recenzie zo sekcie Aku vŕtačky a skrutkovače

Bosch GSR 185-LI Professional 0 601 9K3 000

Bosch GSR 185-LI Professional 0 601 9K3 000

Anonym Anonym

Pridané: 2. apríla 2024

(naposledy upravené 12. apríla 2024)

• bez príklepu, upinacia hlavička nemá vôle, "nelingá" (pri príklepovom modely som lámal tenké vrtáky)
  • útle teleso s motorom, až pôsobí ako hračka
  • svetlo svieti ešte nejaké 2 sekundy po uvoľnení tlačidla chodu (starší model svietil len pri stlačení tlačidla chodu)
  • bez kefkový motor, vraj vyššia životnosť a nižšia spotreba
  • režim uťahovania, preklzovacia spojka je jemnejšia (starší model aj na čísle "1" bol veľmi silný a tenké vruty do dreva bolo treba finálne dotiahnuť ručne)
  • bez príklepu, režim vŕtania je až za posledným stupňom uťahovania (je ich 20)
  • svetlo sa aktivuje len s otáčkami (pri staršom modeli bez otáčok, je cítiť cvaknutie spínača a dá sa len svietiť)
  • bezkefkový motor, zvukovo je nepríjemnejší, ako starší model a pravdepodobne s tým súvisí necitlivá regulácia otáčok, "kopne" pri rozbehu ,TOTO MI NAJVIAC VADÍ (starší začína aj na 2.stupni veľmi pomaly a tým pádom hrot vrtáku neskĺzne z naznačeného miesta) odporúčam robiť jamky AKTUALIZÁCIA 2024.4.12: V porovnaní s negatívami akumulátora je toto zanedbateľné.
  • veľmi malí kufor, na sadu viacerých vrtákov v krabičke, ktorú používam (napr.: od d1mm po d10mm odstupňované po 0.5mm zabudnite, zmestí sa tam len sada bitov do prázdneho miesta pre 3.akumulátor a dve 5-6 kusové sady vrtákov, jedna k naradiu a druhá k nabíjačke; TOTO MI VEĽMI VADILO, KÝM SOM NEPOUŽIL KUFOR SO STARŠEJ VERZIE
  • hrkanie obsahu v kufri (starší model mal tuhú penu na stabilizovanie náradia) vyriešené starším kufrom
  • akumulátory nemajú indikáciu stavu nabitia a ani náradie nemá (ako to má napr.: 12V staršia verzia, a myslím, že u nových tiež už nie je indikácia) ani som nevedel, že také akumulátory existujú, lebo samostatne sa ani nedajú kúpiť
  • "AKTUALIZÁCIA 12.4.2024: VAROVANIE PRE ZNIČENÍM AKUMULÁTORA! Pracovné svetlo hlási nízky stav nabitia (3x blikne a už neosvecuje nástroj a 3x blikne...), ale náradie nezastaví, ako to robia akumulátory s indikáciou stavu nabitia! Pomeral som napätia na akumulátore s indikáciou 1LED z 3, čiže max 30% =17,5V a akumulátore bez indikácie, kde prac. svetlo hlásilo nízky stav =16V.
  • 1. AK si nechcete zničiť akumulátor, jak začne blikať, okamžite do nabíjačky.
  • 2. Pri kombinácii tohto (bez indikácie) akumulátora so starším náradím nemáte možnosť kontroly stavu nabitia, náradie ešte vládze, ale už keď nevládze, dochádza k hlbokému vybitiu a zničíte si akumulátor!"
  • chýba spona na opasok, nie žeby som ju niekedy využil, ale patrí sa to spomenúť

Celkový dojem: Nuž, musím si zvykať na zvukovú kulisu a "kopanie" pri rozbehu, (ale to som možno rozmaznaný so starším modelom), ale prevedenie bez vôlí (verzia bez priklepu) si užívam.
Ale ten kufor naozaj "pokašlali". Toto nie je hobby náradie, takže malo tam byť vyhradené veľké miesto pre vrtáky.
A tie akumulátory a neindikácia stavu nabitia, prekvapilo ma to, ale dá sa s tým žiť. Sú tam ochrany proti hlbokému vybitiu, takže náradie zastaví, aspoň dúfam. "AKTUALIZÁCIA: viď negatívum ohľadom akumulátora. Keby som toto vedel dopredu, NEKÚPIM TENTO MODEL, priplatím si za Bosch GSR 18V-50. Takže kto chce naozaj dobré náradie na akumulátor, musí mať akumulátor s červeným spodkom (s indikáciou stavu nabitia), nie čiernym! (bez indikácie stavu nabitia). Takže pod určitú cenu pri Bosch treba byť opatrný."

Nuž, je to robené na cenu, ale radšej by som si priplatil za poriadny (väčší) kufor.
"Zníženie hodnotenia zo 70% na 50% a neodporúčam"
Kto je stotožnený s negatívami a nevadia mu, nech si to kúpi.

Overený zákazník lidl.sk Michal

Pridané: 1. apríla 2024

Zakúpený v lidl.sk

Vyhotovenie ukladania vrtákov je zle prevedené. Vrtáky sa samé uvoľnia a vypadávajú z držiaku. Inak kvalita zatiaľ v poriadku.

Makita DHP458Z

Makita DHP458Z

Overený zákazník hobys.sk Overený zákazník

Pridané: 1. apríla 2024

Zakúpený v hobys.sk

• Sikovne do ruky a hlavne nepotrebujem zasuvku
POWERPLUS POWXB10060

PARKSIDE PABS 20-Li G8 100365273

Overený zákazník lidl.sk Ing. Vladimír Seman

Pridané: 29. marca 2024

Zakúpený v lidl.sk

Dobrá cena, kvalitný produkt.

Metabo SB 18 L Set 602317870

Metabo SB 18 L Set 602317870

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 29. marca 2024

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

Kvalitná značka a super výbava k vrtačke

NAREX CSV 13-2 Set + 2x 4Ah

NAREX CSV 13-2 Set + 2x 4Ah

Overený zákazník Ručné-Náradie.sk Overený zákazník

Pridané: 28. marca 2024

Zakúpený v Ručné-Náradie.sk

• Je to narex oproti konkurenci dobrá cena a kvalita
DeWALT DCD805H2T

DeWALT DCD805H2T

Overený zákazník hobys.sk Patrik

Zakúpený v hobys.sk

• Výborná

Rozhodoval som sa medzi MILWAUKEE M18 FUEL™ Aku vŕtačkou s príklepom 4.GEN M18FPD3-502X a týmto setom od Dewalt... Dewalt mi viac sadol do ruky a ponúkal modernejšie výkonné baterie. V prospech Dewalt hrala aj váha, je ľahšia oproti M18Fuel. Spracovanie je kvalitné všetky diely pekne doliehajú. Trochu som sa obával nabíjačky a nabíjania 5Ah PowerStack batérie ale cca do hodiny ju nabilo, čo je pre mňa plne postačujúce. Baterie PowerStack sú fakt super, citeľne ľahšie od 5Ah batérií Milwaukee. Veľmi praktické je aj otočné svetlo, ktoré svieti dosť silno aby sa dalo použiť aj ako pomocné osvetlenie. Vŕta a srobuje jak divá. Celkovo som veľmi spokojný.

PowerPlus POWC1061

PowerPlus POWC1061

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

celkom v poriadku

PARKSIDE 12 V PBSA 12 E4 100347215

PARKSIDE 12 V PBSA 12 E4 100347215

Overený zákazník lidl.sk Anonym

Zakúpený v lidl.sk

Žiadny zázrak ale za tú cenu domácemu majstrovi postačí.

PARKSIDE PERFORMANCE PABSP 20 Li C3 100368895

Pridané: 25. marca 2024

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Je to silný skrutkovač , už 3 ks a stále všetky pracujú na 100 %
  • 5 ah batérie vydržia dlho
  • Odporúčam okolo domu aj do dielne
Makita DHP485RFJ

Makita DHP485RFJ

Overený zákazník StavbaEU.sk Marek

Pridané: 24. marca 2024

(naposledy upravené 24. marca 2024)

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Veľká spokojnosť
Milwaukee M18 CBLPD-422C 4933472116

Milwaukee M18 CBLPD-422C 4933472116

Overený zákazník BrestTrade Overený zákazník

Pridané: 24. marca 2024

Zakúpený v BrestTrade

výborný pomer cena a kvalita.

Overený zákazník lidl.sk Milan

Pridané: 19. marca 2024

(naposledy upravené 19. marca 2024)

• Zatiaľ spokojnosť
  • Funguje zatiaľ pri vŕtani do dreva
  • Ergonomická
  • Zatiaľ žiadne

Overený zákazník lidl.sk Pegzli

Pridané: 16. marca 2024

• pomer cena výkon
  • v praktickom plastovom kufríku
  • silný
  • rázové
  • príklep
  • prídavná rukovať
  • mierne ťažšie , zrejme daň za kvalitu , osobne mi to nevadí.
Bosch GSR 120-LI - 0.601.9G8.002

Bosch GSR 120-LI - 0.601.9G8.002

Overený zákazník Alza.sk Veselý chlapec

Pridané: 14. marca 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Šikovná a dobre sa drží v ruke. Som spokojný aj s výkonom.

Overený zákazník lidl.sk Mik

Pridané: 14. marca 2024

Zakúpený v lidl.sk

Značku Parkside poznám už dlhšie. Mám s ňou skúsenosti už z minulosti. Som s ňou plne spokojný. Veľa muziky za málo peňazí. Je spoľahlivá s dobrými charakteristikami. Prevedenie je dobré a jednoducho povedané nie sú s ňou problémy.

DeWALT DCD703L2T

Solight RNV40,

Overený zákazník price-mag.net Tibor

Pridané: 13. marca 2024

Zakúpený v price-mag.net

Šikovné, malé a bez káblov.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25