Bosch GSR 12V-15 0 601 868 122

10 mm
Kapacita akumulátora
2 Ah

• , zakúpené v BOSNAR.sk

• Malý pomocník, šikovný do ruky.

Som spokojný s výrobkom, odporúčam kúpiť.

• , zakúpené v BOSNAR.sk

• takýto istý produkt už používam viac rokov a je to kvalitný produkt,takže pri výbere nového nebolo čo riešiť určite odporúčam
  • , zakúpené v TorriaCars.sk

• Žiadna výhoda.Aj na druhý krát som dostal nekvalitný výrobok.

Asi žiadna kontrola výrobkov,lebo aj po reklamácii som dostal nekvalitný výrobok.Očakával som ,že Bosch Profesional si dáva pozor na to čo predáva,ale určite nie.Som veľmi sklamaný z tohto výrobku.Určite sa vrátim k pôvodnej značke,ktorú som používal.

Napätie
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm
Kapacita akumulátora
2 Ah

S najkratším tvarom (169 mm) vo svojej triede - pre optimálnu manipuláciu predovšetkým pri prácach spojených s vŕtaním a skrutkovaním nad hlavou a na úzkych miestach

Profesionálny výkon: 2-stupňová prevodovka sa postará o silných 30 Nm pri vŕtaní (do 19 mm) a skrutkovaní (do 7 mm)

Plnohodnotné skľučovadlo (10 mm) AutoLock

Jedinečná lítium-iónová technológia Bosch Premium pre životnosť dlhšiu o 400 % a neprekonateľnú kapacitu akumulátora

Elektronická ochrana článkov – Electronic Cell Protection (ECP):

Chráni akumulátor pred preťažením, prehriatím a nadmerným vybitím

Praktický indikátor stavu nabitia batérie s tromi LED-diódami

Integrované osvetlenie LED na osvetlenie pracovnej oblasti aj v tmavých miestach

Brzda motora pre presnú prácu pri sériovom skrutkovaní

Bosch Hyper Charge: Vďaka rýchlemu nabíjaniu sú akumulátory nabité na 75 % už po uplynutí polovice času nabíjania

Žiadny pamäťový efekt: akumulátor možno kedykoľvek nabíjať bez ohľadu na stav jeho nabitia, bez rizika poškodenia článkov

Viacstupňová

- Max. O skrutiek: 7 mm

- Max. O vrtu do dreva: 19 mm

- Max. O vrtu do ocele: 10 mm

• , zakúpené v BOSNAR.sk

• Malý pomocník, šikovný do ruky.

Som spokojný s výrobkom, odporúčam kúpiť.

• , zakúpené v TorriaCars.sk

• Žiadna výhoda.Aj na druhý krát som dostal nekvalitný výrobok.

• , zakúpené v ESAT

• vaha aspokojnost s kvalitou
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

• Maly silný pomocník
  • , zakúpené v ESAT

Zatiaľ dobre kvalita a dobra cena

• , zakúpené v BOSNAR.sk

• Ľahký, praktický elektrický skrutkovač. Rád ho používam.

• OK
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

Použivam krátko, ale zatial som spokojný.

jednotka