Makita DF330DWE

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka DATART.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 805 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €91 % • 1 670 recenziíĎalšie informácie

Kapacita akumulátora
1.3 Ah

výborný darček

• , zakúpené v Doktor Kladivo

Overená značka aj kvalita výrobcu.

• , zakúpené v HARTES.SK

• Veľmi spoľahlivý, už som si zakúpil druhý taky istý.
    • Ľahký dobrá výdrž batérie.

Typ
Max. priemer vŕtania do ocele
10 mm
Kapacita akumulátora
1.3 Ah

aku vŕtačka • skrutkovanie a vŕtanie v 16 stupňoch • dvojrýchlostná prevodovka • 21 mm drevo • 10 mm oceľ • (2x) akumulátor 1 300 mAh • motorová brzda • LED osvetlenie s funkciou dosvitu • bohaté príslušenstvo • transportný kufor

výborný darček

• , zakúpené v Doktor Kladivo

Overená značka aj kvalita výrobcu.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • kvalita
    • 2 baterky v základu

Byl to dar synovi, mám tu samou a spokojenost. Určitě mohu doporučit. Kufr + 2 baterky jsou velmi dobré příslušenství. Dlouhá výdrž nepřetržité práce. Dostatečná síla a možnosti nastavení.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Na takomto stroji som už pracoval. Zlomil sa po 13 rokoch a kúpil som si náhradný

• Malý, kompaktný stroj

Správny malý stroj, ľahký, ale napriek tomu zvládajúci stredne náročné skrutkovanie a vŕtanie. Už dlho som chcel takýto malý, ale výkonný stroj.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Malý a silný. Spoľahlivý malý stroj.
      • Kúpil som ho v strojárskom sklade. Čakal som asi týždeň, kým vyjde. Pozrel som sa na cenu a bolo tam napísané, že je to už len 1 deň. Kúpil som si ho. Počas čakania som ich sledoval, ako neustále "propagujú" svoje výrobky, aby ľudí povzbudili ku kúpe ich produktov. Dokonca som si kúpil *****. Považujem to za podvod.

Značka a pomer ceny a hodnoty.

• , prevzaté z Heureka.cz

Měla jsem jiný aku šroubovák, který byl slabý a nevyhovoval mým potřebám. Výrobek Makita je kvalitní a splňuje mé požadavky. Vyráběla jsem s ním dřevěný kompostér a různé vyvýšené záhony a truhlíky v zahradě. Vybrala jsem si po odzkoušení (výpůjčka od kamaráda). Cena odpovídá kvalitě, je o jen něco dražší než ty levné, které ovšem nejsou tak výkonné.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Jednoduché držanie, moderná ergonómia, značka hovorí sama za seba

Výrobok je veľmi dobrý. Môžem ho vrelo odporučiť

• Ľahký, jednoduchý nástroj

Kvalitný a praktický výrobok.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Stále je v testovacom režime. Mám pocit, že batéria sa čoskoro vybije. Zatiaľ som ho však veľmi nepoužíval.