Makita DF331DSAE

Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Uľahčite si prácu kúpou kvalitnej výbavy. Tento akumulátorový skrutkovač nájdete v profesionálnom kufríku, ktorý ho počas nečinnosti spoľahlivo ochráni pred poškodením. S prístrojom môžete rýchlo a jednoducho čokoľvek utiahnuť či vyvŕtať. Určite oceníte akumulátor a nabíjačku umožňujúcu prácu aj mimo dosahu klasickej elektrickej zásuvky. Skrutkovač tak môžete využiť prakticky kdekoľvek. Jeho ďalšou prednosťou je kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť. Nechýba tiež kvalitná pogumovaná ergonomická rukoväť, vďaka ktorej budete prístroj držať pevne v rukách. Prácu vám spríjemní aj LED osvetlenie pracovnej plochy s funkciou dosvitu. Akumulátorový skrutkovač disponuje motorovou brzdou, elektronickou i mechanickou dvojrýchlostnou prevodovkou a 16 stupňami nastavenia.

Nenahraditeľný pomocník pri mnohých činnostiach

Potrebujete vŕtať či povedzme utiahnuť skrutky? Predstavujeme spoľahlivý akumulátorový skrutkovač disponujúci motorovou brzdou a elektronickou i mechanickou dvojrýchlostnou prevodovkou so 16 stupňami nastavenia. Toto náradie splní všetky vaše očakávania.

Antivibračná rukoväť
10 mm
Kapacita akumulátora
2 Ah

• , zakúpené v maXináradie.sk

Po pozitívnych skúsenostiach so značkou som vsadil na postupný prechod k jej náradiu. Daný produkt má očakávané parametre a výborne sa s ním pracuje.

• , zakúpené v ZEPA

kvalitny vyrobok

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• výborný pomer cena/výkon

2 Ah

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Top v kategórii

Kompaktný, ľahký a výkonný

Výrobca Makita si pre vás v tomto modeli pripravil omnoho viac, než len moderný design. Akumulátorový skrutkovač vyniká kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a praktickou pogumovanou ergonomickou rukoväťou, vďaka ktorej ho budete držať pevne v rukách. V neposlednom rade ponúka aj LED osvetlenie pracovnej plochy s funkciou dosvitu.
Kompaktný, ľahký a výkonný

Pracujte kdekoľvek a kedykoľvek

Veľkou výhodou skrutkovača je akumulátor a nabíjačka umožňujúca prácu aj mimo dosahu elektrickej zásuvky. Náradie tak môžete použiť doslova kdekoľvek a kedykoľvek. Ďalším bonusom je mimoriadne rýchle nabíjanie.
Pracujte kdekoľvek a kedykoľvek

- Rýchloskľučovadlo 10 mm 763228-8

- Háčik 346909-5

- 2 x akumulátor 197402-0

POHODLNÝ A RÝCHLY SERVIS PRE VÁS

Pri kúpe tohto výrobku u nás automaticky získavate pohodlný a exkluzívny servis.

Servis bez starostí.

V prípade poruchy reklamovaný výrobok vyzdvihneme u Vás doma alebo vo firme. Nemusíte hľadať servisné organizácie. Stačí nahlásiť poruchu a my sa o všetko postaráme. Obvykle vyzdvihneme výrobok na vašej adrese do 48 hodín.

Nerobte si už viac starosti zo servisom - je to jednoduché nechajte to na nás.

XXL ZÁRUKA - 3 ročná záručná doba MAKITA

Elektrické náradie Makita vydrží obzvlášť dlho. Pretože sa nemusí tak často opravovať, poskytuje Makita možnosť predĺženia záručnej doby  - XXL-záruku. Ak sa zaregistrujete, bude Vaša štandardná záručná doba predĺžená na 3 roky.

Registrácia je možná v priebehu prvých 30 dní od nákupu.

Predĺžiť záruku tu

ČO ĎALEJ?

Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte si ho do košíka a pokračujte v nákupe.

Dokumenty

• Výkonný stroj na svoju veľkosť batérie
    • Môže pracovať dlhý čas na jednu batériu
    • Indikátor energie na batérii
    • Možno zavesiť na opasok
    • Ak nepotrebujete vŕtať do betónu, je pre bežnú domácnosť úplne v poriadku.
    • Funkcia rýchleho nabíjania
    • Vynikajúce ceny

Obvyklá kvalita Makita.
    S produktom som veľmi spokojný.
    Prišiel rýchlo a bol lacný. Bol v predaji s 2 batériami + rýchlonabíjačkou.
    Odporúčam každému, kto hľadá vŕtací skrutkovač na domáce použitie.

• ľahké, ale pevné, vynikajúce na sadrokartónové dosky

Meno Makita je zárukou kvality

• Jedno slovo: Makita : )
    • Nemám skúsenosti. Robí svoju prácu tak, ako má!

Hľadal som spoľahlivú značku na vlastné použitie, na dlhšie obdobie.

• Výkonná batéria s dlhou výdržou. Dodáva sa s náhradnou batériou.
    • Nie.

Kvalita Makita

Jo ar ertek gold, spoľahlivá značka, mám to, čo som očakával. Milujem to!

• dodáva sa s 2 batériami
    • Po pol roku bol piest spínača (spúšť) zlomený.

Veľmi dobrý pomer ceny a kvality malej vŕtačky.

• malý, dobrý úchop, ale silný
    • Nič mi nechýba

Počul som o ňom len dobré veci

Je to celkom dobrý obchod. Mohla by tam byť len pani pri stole služieb zákazníkom

• Dvojitá batéria, výkonný stroj!
    • Nie. Je to Makita!

Bola to veľmi dobrá voľba.

• - 1700 otáčok za minútu
    • - možno zavesiť na opasok
    • - výkonné vedenie
    • - LED dióda sa rozsvieti na 10 ms alebo viac, keď sa stroj zastaví
    • - pohodlný ľahký stroj
    • - 1 batéria môže poháňať 50 rôznych strojov.
    • - 30 Nm
    • - svetlo
    • - mohol by byť kmeň silnejší
    • - rýchlo sa vybíja, ale aj rýchlo nabíja (20 minút)

Potreboval som spoľahlivý stroj. Bál som sa, že to bude 10, 8V, ale výkon je ekvivalentný slabšej značky 12-14V stroj. Kúpil som si verziu bez skľučovadla, ktorá bola len 11e. Vznikli tak dva stroje s dvoma batériami. Na domáce použitie (stolárstvo) to bohato stačí. Používam ich na vŕtanie závitových dier.

Páčilo sa mi to tak veľmi, že som si objednal 2 prípad 4Ah + 2 bez prípadu pre prácu. Existujú aj skutočne veľké stroje s hmotnosťou 2-2+ kg a 60 Nm++, ale tie sú po celodennom používaní skutočne zbytočne ťažké.
    Použil som 30, 50, 70, 120 šnekov Reiser. Nemá problém ani s veľkými, maximálne ak je naozaj zaseknutý. Používajú sa denne v práci (priemyselnej). Stroj a batérie spadli z výšky niekoľkých metrov. Ložisko v skľučovadle jedného z nich sa po dlhšom používaní drôteného kolesa opotrebovalo.
    Oplatí sa kúpiť 4ah, pretože vydržia veľmi dlho až celý deň!
    Objednal som si aj: 2ks rázových kľúčov, horák, kotúčovú pílu a dokonca aj vysávač a nebol som sklamaný! Ak na to potrebujete výkon, je tu rázový kľúč.... 1 kg 110 Nm, to je všetko.