Makita DF347DWE

Spätný chod
Doba nabíjania
60 min

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Zodpovedal môjmu výberu, hlavne cenovej relácii. Zatiaľ nebol čas poriadne produkt vyskúšať.

• lahky.

Príklepové vŕtanie
Spätný chod
Doba nabíjania
60 min

aku vŕtací skrutkovač • 0–1 400 ot./min • 0,8–10 mm rýchloupínacie celokovové skľučovadlo • uťahovací moment 30 / 15 Nm • ľavý/pravý chod • regulácia otáčok • priemer otvoru 10 mm (oceľ), 25 mm (drevo) • 2× akumulátor, nabíjačka a transportný kufor v balení • hmotnosť 1,4 kg

• Z môjho pohľadu je to najlepšia spoločnosť a stojí za všetky peniaze.
    • Nemá žiadne nedostatky. Je to v poriadku.

Je to veľmi dobrý produkt a mal som ho v práci

• Robustná spoľahlivosť s nízkou hlučnosťou
    • Nedostatok vedených

Mal som ho v ttecut a bol som super spokojný

• Pre súčasné potreby je to vynikajúce za cenu, ktorú som zaplatil
    • Je to dobrá cena za poloprofesionálny produkt

Potreboval som tento produkt na osobné použitie, ale vedel som, ako to funguje v práci, použil som ho len nedávno a stále ho používam.

• Zatiaľ som ho veľmi nepoužíval.
    • Nie som.

Dobrý pomer ceny a výkonu.

Vynikajúci pomer ceny a kvality. Rýchle dodanie. Vrelo odporúčame.

• Je to profesionálny výrobok, nie hobby výrobok, a pri stavbe domu som ho naozaj potreboval.

Kúpil som si tento produkt, pretože som potreboval profesionálny dvojitý batériový kohútik

Je to kvalitný výrobok. Batérie sú veľmi dobré. Mám dva ďalšie autofiltre Machita DF347DWE, ktoré používam už 3 roky a fungujú veľmi dobre.

• Dve batérie preto nemuseli prerušiť prácu.
    • Batéria a podvozok.

Značka ma veľmi sklamala. Batéria nie je najlepšia a vŕtačka a hlava vrtáka vždy vychádzali zo skľučovadla. Nemohli ste ich dobre uchopiť.

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Značka, ktorú som si kúpil, je spoľahlivá
    nadčasový stroj, ktorý môžem používať vo svojej domácnosti
    Môžem bezpečne používať doma.